Blog > Komentarze do wpisu

Premiera kinowa: SLASH ROAD & MAGIC MOMENTS


1)Film snowboardowy "Magic Moments" - najnowszej produkcji MEP TV .

To już czwarty film nakręcony przez MEP TV. Zobaczycie w nim najbardziej utalentowanych polskich riderów tj: Wojtek Pająk, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Kuba Skrzypkowski, Mateusz Zielonka, Radek Cząstkiewicz. Plus Bazsi Takacs z Węgier oraz przyjaciele z Czech. W "Magic Moments" znajdziecie wyjątkowe polskie miejscówki oraz niesamowite scenerie zarejestrowane podczas podróży po Europie (Rumunia, Austria, Francja, Włochy) w połączeniu z jazdą na wysokim poziomie i niezapomnianymi momentami.
Film sponsorują:Burton, Sessions, Rome, Dragon, Analog, Ride.
Premierowa trasa obejmie: Zakopane, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice, Szczecin, Gdańsk, Bielsko-Biała, Poznań, Łódź, Toruń ,Sopot , Warszawa, Bratyslawa (SK), Budapest (HU), Olomouc (CZ).

teaser 1: http://www.vimeo.com/5848022
teaser 2: http://www.vimeo.com/6502676

2) film o sportach deskowych "Slash Road" - najnowsza produkcja SHOTMATE przy współpracy z riderami Elementary.
Jest to pierwszy film w całości wyprodukowany przez wytwórnię SHOTMATE a zarazem piewrszym takim projektem filmowym w Polsce. Głównym producentem, autorem zdjęć i montażystą jest Marcin Chydziński, student Wrocławskiej Szkoły Filmowej - Mastershot. To on razem z Mateuszem Zielonką i Kubą Skrzypkowskim podjął się realizacji całego projektu podróżując po najciekawszych zakątkach Europy. A wszystko po to aby pokazać możliwości i propagować aktywny styl życia.
W filmie występuje czołówka najlepszych polskich riderow tj: Mateusz Zielonka, Jakub Skrzypkowski, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Radek Cząstkiewicz, Adrianna Olech, Kajetan Kaleniak, Mateusz Majchrzak, Mateusz Gaworski, Paweł Pawluczuk oraz przyjaciele z Niemiec, Francji i Czech.
Zdjęcia do filmu realizowane były przez 2 miesiące (lipiec & sierpień) 2009 roku. Starannie dobrane miejsca ukazują szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportów deskowych w okresie letnim. Ekipa filmowa odwiedziła w tym celu różne miejsca: Les 2 Alpes (Francja), Stity (Czechy), Senftenberg i Grossbeeren (Niemcy), Hel, Szczecinek i Jelcz-Laskowice (Polska).
Aby zobaczyć jak wyglądały poszczególne przystanki całego tour'u filmu Slash Road zapraszamy na oficjalną stronę i bloga:
http://slashroad.eu/

Film dofinansowany przez: Nitro, Reiden, 79.TH, DC, Session, LSA, Elementary

teaser w przygotowaniu!

SEANS PREMIEROWY:

17.10.2009 (sobota)

godz.16.30 (ok.60min)

bilety: 10pln - do nabycia w kasach kina Lalka
(liczba miejsc ograniczona)

po premierze możliwość spotkania się z twórcami filmów na afterze w pubie Lulu Belle Cafe.
http://www.lulubellecafe.pl

zapraszam serdecznie!!

wtorek, 06 października 2009, chuq

Polecane wpisy

  • Rock Star Party

    Zakoloruj włosy, załóż kolczatkę, rozedrzyj spodnie na dupie, skóra na bary i okulary. Na Rock Star Party nie ma żadnych ograniczeń. 8 maja wszyscy spotykamy si

  • Trailer Elementary 2006

    Wyciągnięte z głębokiego archiwum po kilku latach..zmontowane dla Elementary Bandits. Później z pewnych względów (nie wynikających z mojej strony) zakopane do

  • DC Snowtour 2009 - przystanek Kudowa Zdrój

    Kudowa Zdrój Dc Snowtour 2009 from ELEMENTARY on Vimeo . Nakręcone i zmontowane przez Moguai'a z Elemantary Bandits . Też nagrywałem, ale ujęcia schowałem do

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: