Kategorie: Wszystkie | koncert | long | people | reklama | skim | snow | surf | wake
RSS
wtorek, 06 października 2009


1)Film snowboardowy "Magic Moments" - najnowszej produkcji MEP TV .

To już czwarty film nakręcony przez MEP TV. Zobaczycie w nim najbardziej utalentowanych polskich riderów tj: Wojtek Pająk, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Kuba Skrzypkowski, Mateusz Zielonka, Radek Cząstkiewicz. Plus Bazsi Takacs z Węgier oraz przyjaciele z Czech. W "Magic Moments" znajdziecie wyjątkowe polskie miejscówki oraz niesamowite scenerie zarejestrowane podczas podróży po Europie (Rumunia, Austria, Francja, Włochy) w połączeniu z jazdą na wysokim poziomie i niezapomnianymi momentami.
Film sponsorują:Burton, Sessions, Rome, Dragon, Analog, Ride.
Premierowa trasa obejmie: Zakopane, Wrocław, Kraków, Częstochowa, Katowice, Szczecin, Gdańsk, Bielsko-Biała, Poznań, Łódź, Toruń ,Sopot , Warszawa, Bratyslawa (SK), Budapest (HU), Olomouc (CZ).

teaser 1: http://www.vimeo.com/5848022
teaser 2: http://www.vimeo.com/6502676

2) film o sportach deskowych "Slash Road" - najnowsza produkcja SHOTMATE przy współpracy z riderami Elementary.
Jest to pierwszy film w całości wyprodukowany przez wytwórnię SHOTMATE a zarazem piewrszym takim projektem filmowym w Polsce. Głównym producentem, autorem zdjęć i montażystą jest Marcin Chydziński, student Wrocławskiej Szkoły Filmowej - Mastershot. To on razem z Mateuszem Zielonką i Kubą Skrzypkowskim podjął się realizacji całego projektu podróżując po najciekawszych zakątkach Europy. A wszystko po to aby pokazać możliwości i propagować aktywny styl życia.
W filmie występuje czołówka najlepszych polskich riderow tj: Mateusz Zielonka, Jakub Skrzypkowski, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Radek Cząstkiewicz, Adrianna Olech, Kajetan Kaleniak, Mateusz Majchrzak, Mateusz Gaworski, Paweł Pawluczuk oraz przyjaciele z Niemiec, Francji i Czech.
Zdjęcia do filmu realizowane były przez 2 miesiące (lipiec & sierpień) 2009 roku. Starannie dobrane miejsca ukazują szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportów deskowych w okresie letnim. Ekipa filmowa odwiedziła w tym celu różne miejsca: Les 2 Alpes (Francja), Stity (Czechy), Senftenberg i Grossbeeren (Niemcy), Hel, Szczecinek i Jelcz-Laskowice (Polska).
Aby zobaczyć jak wyglądały poszczególne przystanki całego tour'u filmu Slash Road zapraszamy na oficjalną stronę i bloga:
http://slashroad.eu/

Film dofinansowany przez: Nitro, Reiden, 79.TH, DC, Session, LSA, Elementary

teaser w przygotowaniu!

SEANS PREMIEROWY:

17.10.2009 (sobota)

godz.16.30 (ok.60min)

bilety: 10pln - do nabycia w kasach kina Lalka
(liczba miejsc ograniczona)

po premierze możliwość spotkania się z twórcami filmów na afterze w pubie Lulu Belle Cafe.
http://www.lulubellecafe.pl

zapraszam serdecznie!!

środa, 20 maja 2009Zaczynamy od 12, ciosamy na wytuningowanym brzegu stawu. Przeszkody na imprezę zapewni Pakalolo, a same zawody rozegramy w 3 konkurencjach: overall, highest air i best trick. Zaczynamy od skoków na highest air - czy to będą shovity czy też zwykłe ollie, trzeba będzie polecieć nad poprzeczką tak by jej nie strącić, ale również ustać trick. Potem przechodzimy do contestu overall, który rozegramy na flacie i na boxach. Po eliminacjach do overallu, wyłoniona w nich najlepsza ósemka zetrze się po raz pierwszy w formule head to head do dwóch wygranych tricków. Przegrany odpada. Na koniec na dobitkę na wybranej przeszkodzie lecimy sesję best trick, gdzie zgodnie z nazwą wygra ten, który swym najlepszym przejazdem wyjaśni całą resztę. Nagrody sponsorują Pakalolo, Spy oraz Supair.pl.

Dojazd z Wrocławia: jedziemy na Jelcz. W Jelczu skręcamy w prawo tak jak znak na Oławę. Przez rondo koło marketów jedziemy prosto. Długa prosta i jak tylko po prawej pokaże się znak "Uwaga dzieci", to skręcamy w lewo. Mijamy cmentarz i po chwili dojeżdżamy do plaży.

Google maps:

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=jelcz,+dolno%C5%9Bl%C4%85skie&sll=42.156059,-87.98415&sspn=0.995645,2.471924&ie=UTF8&ll=51.018776,17.327242&spn=0.0033,0.009656&z=17

Ramówka imprezy:

sobota 23.05
12.00 - start imprezy - treningi, wspólne pływanie, zapisy na zawody
13.00 - riders meeting
13.30 - highest air contest
14.30 - 15.00 eliminacje overall
15.30 - finał overall
16.30 - 17.00 sesja best trick
18.00 - ogłoszenie wyników - rozdanie nagród
20.00 - rozbicie namiotów na secret spocie - ogniskowe afer party !

niedziela 24.05
12.00 - ... foto video sesja - wspólne pływanie

Spanie alternatywne:
Ośrodek Stokrotka 10 min piechota od spotu, 30zł od osoby - wada jest taka, że trzeba się wymeldować przed 9 dnia następnego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany tym wariantem proszę o szybki kontakt na mateusz.zadorozny@gmail.com - są jeszcze dwa domki 3 osobowe i jeden 4 osobowy + pokoje w piwnicy.
wtorek, 05 maja 2009Zakoloruj włosy, załóż kolczatkę, rozedrzyj spodnie na dupie, skóra na bary i okulary.
Na Rock Star Party nie ma żadnych ograniczeń.

8 maja wszyscy spotykamy się w klubie Antidotum (ul. Kiełbaśnicza 32 przy placu Solnym). Startujemy już o 20.34. Wjazd na imprezę: piątka dla przebranych, piętnastak dla leniwych, trzypięć dla cwaniaków ;)

Do rana roznosimy klub przy rzęsistych dźwiękach granych przez DJa Krispa opijając się łychą z colą i kamikaze za dychę. Grube tańce, hulanki i swawole zostaną uwiecznione na zdjęciach i video, także nie mów mamie, że będziesz bawił się grzecznie, bo ona i tak to sprawdzi !

Najbardziej odpięta gwiazda tego wieczoru dostanie zasłużoną nagrodę za swój strój, a reszta rakien'rolowych chojraków zmierzy się na scenie w konteście niespodziance na najlepszy band !

Na plazmach na okrągło filmy ze snowboardu, wake'a i innych sportów, którymi katowaliśmy się zimą i zamierzamy latem. 

Line-up:
20:34 – 22:29 – Start RSP
22:30 – 22:53 - Przerwa na filmy
23:30 – Konkurs na najlepsze przebranie
00:30 – Konkurs na najlepszy band (NIESPODZIANKAAAAA)


Rock Star Party to będzie najlepsza impreza jaką zapamiętasz, nawet gdy niczego nie zapamiętasz!

>>> FOTO RELACJE:

1) http://vimo.pl/snowboard/fotorelacja-z-zakonczenia-sezonu-snow-we-wroclawiu/

2) http://vimo.pl/snowboard/fotorelacja-z-zakonczenia-sezonu-snow-we-wroclawiu-part2/

wtorek, 31 marca 2009Wyciągnięte z głębokiego archiwum po kilku latach..zmontowane dla Elementary Bandits. Później z pewnych względów (nie wynikających z mojej strony) zakopane do szufladki. Po latach stwierdziłem, że warto pokazać jak to wszystko się rozkręcało kilka sezonów temu. Dla bardziej zainteresowanych zajawkowiczów jest to jakaś pamiątka i możliwość przypomnienia sobie minionych czasów :).

Teraz bym się wstydził takiego montażu i niektórych moich ujęć :p (operowali kamerą: Stachu, Rudy, Moguai, Nowak, ja i pewnie jeszcze paru innych)
niedziela, 15 marca 2009

Kudowa Zdrój Dc Snowtour 2009 from ELEMENTARY on Vimeo.

Nakręcone i zmontowane przez Moguai'a z Elemantary Bandits. Też nagrywałem, ale ujęcia schowałem do szufladki i pewnie kilka z nich pojawi się na oficjalnym filmie z DC Snowtour 2009 jak i napewno w naszej produkcji filmu snwb z całego sezonu ..cierpliwości :) ..powoli zbieramy sie do przygotowania 1 teaser'a promującego cały projekt. Zainteresowanych zapraszam na www.shotmate.pl tam w dziale newsów będzie info na ten temat. Można też zapisać się do newsletter'a i dowiedzieć się bezpośrednio od nas co, jak i kiedy!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16