Kategorie: Wszystkie | koncert | long | people | reklama | skim | snow | surf | wake
RSS
poniedziałek, 26 marca 2007
środa, 21 marca 2007


"Jeżeli uznasz, że najlepszym środkiem transportu do załatwiania spraw służbowych jest rower możesz jego zakup wliczyć w koszty firmy. O takiej interpretacji Urzędu Skarbowego pisze "Rzeczpospolita”.

Gazeta opisuje przypadek przedsiębiorcy, który prowadzi firmę zajmującą się wykonywaniem reklam świetlnych. Usługi świadczy na terenie jednej dużej miejscowości. Uznał, że w tej sytuacji najlepszym środkiem transportu jest rower. Jego zdaniem samochód ze względu na natężenie ruchu, a także utrudnione i ograniczone możliwości parkowania jest nieekonomiczny. Dlatego postanowił kupić rower za 1800 zł. Według przedsiębiorcy wydatek ten może zostać zaliczony bezpośrednio do kosztów firmy.

Decyzję wydał Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich. Powołał się na ogólną definicję kosztów uzyskania przychodów oraz fakt, że przepisy ustawy o PIT nigdzie nie wykluczają wydatków na rower z tej kategorii."
                           źródło: korba.pl

Osobiście mam nadzieje, że i we Wrocławiu, w którym w końcu się inwestuje w ścieżki rowerowe będzie można wrzucać w koszty zakup roweru! Co jak co, ale przy obecnym natłoku w mieście i wszystkich remontach nie da się normalnie poruszać po centrum.. nie wspominając o godzinach szczytu!!!
Tak więc kupujmy bike'i i ruszajmy w plener :) wyjdzie nam to tylko na zdrowie!
...a ile czasu zaoszczędzimy i nerwów :D

niedziela, 11 marca 2007
Say Hellouuu!!! :))

o to kilka pierwszych zdjęć z bardzo udanej imprezki z pod szyldu BRESLOUD :)Ścianka plakatów na ul.Ruskiej koło pasażu N!Oczywiście nie mogło zabraknąć parntera Bresloud'owego jakim jest ostatnimi czasy bardzo popularny portal NASZA-KLASA :) ...2m też to potwierdza :PJedna z solenizantek tego wieczoru :)Zwycięzca z kuzynem dziękują za podjętą walke Frogowi w konkursie na najsexowniejszy taniec męski :PPasja od wczesnych godzin wieczornych była wypełniona spragnionymi dobrej muzyki kobietami..Dla przypomnienia przez całą noc grał DJ MADAGE..a specjalnie na pokaz przyjechał do nas z Gdańska LIPSKEE :).
Kto nie był może tylko żałować!!!!
..kolejna bibka 12 kwietnia..

ogólna galeria będzie dostępna na dniach na oficjalnej stronie organizacji
środa, 07 marca 2007
sobota, 03 marca 2007
Już w najbliższy czwartek dokładnie 8 marca na Dzień Kobiet ekipa Bresloud zaprasza na specjalną imprezke, która nazywa sie Odcinek dla Dziewczynek :)Szczegóły na stronie Bresloud.pl