Kategorie: Wszystkie | koncert | long | people | reklama | skim | snow | surf | wake
RSS
niedziela, 24 września 2006

 Kolejna edycja biby przebieranej w klubie Strefa Zero 30.09.2006r. Tym razem tematem jest kto gdzie spędził wakacje :). Styl przebrań jak zwykle bliżej nie określony (liczymy na waszą pomysłowość!:D). Pokażcie swoim strojem co robiliście na wakacjach, gdzie byliście, co zwiedzaliście..a nawet jeśli ktoś nie miał okazji podróżować po świecie to niech przebierze się za kraj, który bardzo lubi i chciałby go odwiedzić :) Nikt Cie nie będzie sprawdzał jakie waluty masz w portfelu :P i czy naprawde byłaś/eś tam na co wskazuje ubiór:). Liczy się wkręt, zabawa i pomysłowość!!!

Ten kto chociaż raz był na naszych imprezach wie, że klimat jest niepowarzalny - tak samo jak ludzie, którzy odwiedzają te imprezy :D
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Kala, Klimek, CineQakaChuQ


Fotorelacja:Niestety nie było dużego zbioru/wyboru fotek, tym razem praktycznie nikt ich nie robił! Jedynie: Mike i ja..ale też bez większej wkrętki woleliśmy imprezować :P!!! Prawie wszyscy bawili się do odcięcia..co bardzo odczuł barman-Piotrek [dredziarz].Strefe zamknął chwile przed 7h :D. Rekordu nie udało się pobić (nadal należy do imprezy->BLINK BLINK!)..choć ponoć było blisko :) ..gdyby nie małe zwarcie z browarem o 23.45h, kiedy nagle skończył się żywiec i warka strong..przez ok.1h sprzedawali tylko warke czerwoną :/.. to pewnie byśmy mieli szanse go przebić. Jak zwykle było mega parno [nie mylić z porno! :)] i zadymione szlugami..co niektórych wykańczało. Niestety Strefa nadal sobie nie poradziła z tym problemem :/..Kolejna impreza w nowej miejscówce: LONGPLAYu!!! info wkrótce!!!   ---------------------------------------Koniec---------------------------------------

piątek, 15 września 2006

norka clip 2Krótki wycinek z lajf stajlu norweskiego...

Jest pare minut po godz.7. Norki wstają do roboty. Pierwsze co to kilka bluzgów na dobre rozpoczęcie dzionka ewentualnie szlug..potem ziew i wytoczka ze śpiworeksa. Śniadanko dość ubogie. Głównym elementem oczywiście kawusia :)..no i papieros (np.już drugi tego poranka-czyli jakieś 10min później :P). Do tego chleb (first price'owy)+konserwa z cebulką i jak był..to ketchup! [na filmie wyjątkowo smalczyk sie pojawił-jeszcze tego poranka zniknął!]

Po kilku kanapciach na łebka szybkie ogarnięcie dżanku..każdy ładuje się do jednej z 2 fur i zawijka do tyry!!! ..jakby kto pytał jak wyglądały poranki przez kolejne tygodnie, to wyjaśniam:

Wystarczy poranek pomnożyć razy liczbe tygodni o których się chciało dowiedzieć :P (z tą różnicą że ostatnie 3 tyg. lał deszcz i było jeszcze gorzej!) ..hehehe!!!

Dzień świstaka jak ch..!!!


Praca u Dziada w Asker (pod Oslo)

 norka clip 1 Jawor aka JabiAlonzo leje do basenu, Shato zasuwa z kilofem tyrając skałe pod taras (foto w późniejszym terminie)... Kwiat narratorem (na co dzień malarz białego na białe :P), Kuba - maniak fizycznej roboty za to Arczi to specjalista od opieprzania się :)

kolejne klipy w montażu!
Fotki będą jak tylko Gołąb się ruszy i ogarnie z nie wiem czym..

czwartek, 14 września 2006

samoobrona

krótki wywiadzik z naszymy polytykamy!

wtorek, 12 września 2006

Strefa Zero - "Nakryj dusze kapeluszem"


Barból w moherowym

Barból w swoim new moherowym i moich brylach ;)Cylindry ręcznej roboty!


made by Kala & Klimek

..tak jak to party!Pomysły były różne

każdy przykrył głowe czymś co akurat miał, znalazł lub sobie zrobił..czy nawet kupił!

Cały klimat imprezy polega na tym, że nie przychodzi się jak na zwykłą bibe!!! Ludzie odwiedzający te schadzki lubią się wygłupiać.. czerpią radoche z tego typu meetingów! Co bardzo motywuje organizatorów i raz na jakiś czas wymyślają świeże akcje ;) [coś o tym wiem :D !] ...oczywiście mnie nie mogło zabraknąć :P.

Wieczór świetnie dopisał - mimo wyjątkowo małego bounce'u parkietowego (jak na Strefe)... Znajomych nie brakowało do tańczenia, ale że to pierwsza edycja od kilku miechów [po remoncie Strefy!], gdzie wiekszość przybyłych nie było w kraju długie tygodnie/miesiące.. klub zamienił się nie co w pub - każdy gawędził pijąc/kirając/wychylając jednocześnie :)


Legnica-czekanko na dokumenty Diany (prawko & dowód os. )


JJ

..oczywiście nie obeszło sie bez katów na krawężniku :D
..niestety brak foto :/


legnica
Jędrek
..i bolid Dianki :) ..całą trase karała droge jak tylko mogła! :)
średnia prędkość 180-210 na autobahn'ie PL & D..w mieście 140 !!
tego dnia tylko my wyprzedzaliśmy ;)
Najlepsze z tego wszystkiego było zorientowanie się Diany na 1km od granicy Niemieckiej....że nie ma 2 najważniejszych dokumentów na wyjeździe :D hehe..!!

Przygód nie brakowało na trasie - naszczęście pośmigaliśmy 3h [tylko:/!] ale intensywnie. Zeszło nam ciśnienie i spięcie całodniowe więc mogliśmy spokojnie wracać do kraju..z niedosytem ale i tez z satysfakcją :)
Oczywiście nie przegapiliśmy opcji najedzenia się tureckim kebabem dunerem :D . Diana poprosiła wode z kranu..bo sprzedają tylko gazowaną..[nie ma to jak kraje cywilizowane:P]Pierwsze video z hali w Seftenberg
(ujęcia JJ'a)!! !! !!

SnowTropoliS-Deutschland-Halle


-Trip tu de Seftenberg-
Full Version movie:

trip tu de Seftenberg